آموزش تعمیر لوازم خانگی

ـــــ

در بخش آموزش تعمیر لوازم خانگی تدریس میشود. آموزش تعمیرات کولرگازی (اسپلیت)، آموزش تعمیر پکیج دیواری ، آموزش تعمیرات یخچال فریز و ساید بای ساید ، آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی، آموزش تعمیر آبگرمکن، آموزش تعمیر آبسردکن ،در این کارگاهها بطور مجزا و یا بصورت دوره های ترکیبی آموزش داده میشود.

اگر میخواهید در آموزش تعمیر لوازم خانگی مهارت کافی بدست آورید، لازم است غیر از تعمیر بخشهای مکانیکی لوازم خانگی، بردهای لوازم خانگی را نیز بدانید. آموزش تعمیر برد لوازم خانگی از موارد اصلی کلاس میباشد. تعمیرکار لوازم خانگی کلیه این رشته ها را تدریس میکند.

توضیحات دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

  • دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی بصورت مولتی برند و شامل کلیه مدلها میباشد.
  • کلاسهای آموزش تعمیرات لوازم خانگی بصورت کاملا عملی می باشد.
  • خوابگاه برای عزیزان شهرستانی در نظر گرفته شده است.

دوره های آموزشی هوم تعمیر

ـــــ

آموزش تعمیر کولر گازی
آموزش تعمیر کولرگازی
آموزش تعمیر پکیج دیواری
آموزش تعمیر پکیج دیواری
آموزش تعمیر یخچال
آموزش تعمیر یخچال
آموزش تعمیر ماشین لباسشویی
آموزش تعمیر ماشین لباسشویی

چرا دوره های آموزشی ما

ـــــ

ثبت نام در دوره های آموزشی

ـــــ

با پرکردن فرم زیر مشاوران ما در ساعت اداری با شما تماس خواهند گرفت:

سوالات متداول

ـــــ

در این بخش سوالات متداول را ببینید و در صورت نیاز با ما تماس بگیرید

1- ظرفیت هر دوره از کلاس ها چند نفر است؟

ظرفیت هر کلاس حداکثر 8 نفر می باشد تا هر کارآموز بطور مجزا بتواند کلیه مراحل کار را شخصا انجام دهد و عملی بودن آموزش بطور دقیق انجام شود.

2- نحوه آموزش عملی هر دوره چگونه است؟

نحوه اموزش عملی بدین صورت است که ابتدا کارشناس اموزش هر مرحله از کار را بدقت و هم بصورت تئوری و هم بصورت عملی آموزش می دهد و سپس از کارآموزان بصورت یک به یک می خواهد که آن کار را بطور عملی انجام دهند و همچنین برای باقی افراد توضیح دهند. همچنین کارشناس در بین کلاس از هر کارآموز چند نمونه تستهای عملی میگیرد و نتیجه این تستها طبیعتا در نمره نهایی کارآموز در مدرک او تاثیر خواهد داشت. همچنین در بعضی از دوره ها کارآموزان باید دو به دو هر مرحله از کار را برای یکدیگر تشریح کرده و انجام دهند و از کارشناس مربوطه تاییدیه و نمره بگیرند.

3- پشتیبانی پس از دوره ها چگونه است؟

گروه هوم تعمیر با بیش از 10 سال سابقه در زمینه خدمات رسانی ، بخوبی بدین امر واقف است که پشتیبانی بعد از آموزش یک کارآموز می تواند این کارآموز را به یک نماینده و حتی معرفی کننده شرکت در شهر یا استان او تبدیل کند و بهمین خاطر به هیچ وجه کارآموز را تنها نخواهد گذاشت و کلیه کاراموزان از پشتیبانی بعد از آموزش شرکت برخوردار هستند و براحتی می توانند مشکلات و یا سوالات خود را بعد از آموزش نیز با کارشناسان شرکت در میان بگذارند تا بتوانند بیش از پیش و با قدرت به کار خود در بازار کار ادامه دهند.

4- شرایط خوابگاه و محل استراحت کارآموزان شهرستانی چگونه است؟

برای کارآموزان شهرستانی تمهیداتی برای امر خوابگاه کارآموزان شهرستانی نیز اندیشیده شده است و با هماهنگی همکاران بخش تدارکات شرکت با چند مسافرخانه و مهمانسرا که در نزدیکی شرکت و در حدود فاصله 15 دقیقه ای از شرکت است این امر بخوبی و با هزینه بسیار پایین به ازای هر شب مرتفع میگردد. همچنین بدلیل موقعیت شرکت که در کنار مترو می باشد راحتی تردد با مترو نیز شامل حال کاراموزان میگردد و تقریبا هزینه رفت و آمد آنها به خوابگاه صفر خواهد بود.

5- آیا پس از اتمام دوره مدرک معتبر به کارآموز تعلق میگیرد؟

بله ، همانطور که قبلا هم اشاره شد پس از اینکه کلاس آموزشی کارآموز به پایان رسید هر کارآموز در طول کلاس توسط تستهای دوره ای که توسط کارشناسان بعمل آمده و نحوه تستهای پایانی کاراموز ارزیابی می شود و نمره کلی کاراموز مشخص میگردد و سپس کارآموز باید منتظر باشد تا طی 2 هفته مدرک او صادر شده و به او تحویل داده شود و یا به آدرس پستی او پست گردد. مدرک مربوطه مدرک سازمان فنی و حرفه ای و بسیار معتبر است و یک تضمین کار خوب برای کارآموز مربوطه در بازار کار خواهد بود.