تعمیر برندهای ماشین لباسشویی

تعمیرات ، نصب و سرویس ماشین لباسشویی

ـــــ

امروزه ماشین لباسشویی یکی از وسایل اساسی هر خانه ایست که تمامی لباسها و پارچه های ما را سریع و بهینه می شوید. بنابراین در صورت خرابی و بروز مشکل در کارکرد نرمال آن، زندگی روزمره ما دچار اخلال می شود. بسیاری از افراد برای استفاده از بهترین لباسشویی های موجود، به سراغ برندهای خارجی گران قیمتی همچون ال جی، سامسونگ و بوش می روند. اما حتی لباسشویی های برند نیز بالاخره دچار خرابی و مشکل خواهند شد. اگر لباسشویی تان خراب شده اجازه ندهید لباسهای کثیف بر روی هم تلنبار شوند، بلافاصله جهت تعمیر لباسشویی و جلوگیری از تشدید مشکل آن اقدام کنید.

متخصصین ما آماده تعمیر لباسشویی شما

لباسشویی نیز همانند تمامی ماشین های دیگر به مراقبت احتیاج دارد و گاها نیز دچار مشکل می گردد. آنچه در این زمان بسیار مهم است، سپردن لباسشویی به تعمیرکار متخصص است که در زمان کوتاه و به صورت اصولی قادر به رفع مشکل دستگاه و بازگرداندن آن به شرایط عملکرد باکیفیت خود باشد. این امر خصوصا برای لباسشویی های برند خارجی مصداق می یابد که ریسک خسارت آنها بسیار بالا است.

هوم تعمیر با بیش از صدها متخصص تعمیرات لباسشویی، بیش از هزاران مورد تعمیرات لباسشویی را در کارنامه خود دارد. متخصصین مجرب ما در زمینه نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی خدمات خود را در سریعترین زمان و برطبق اصول استاندارد تعمیرات لباسشویی برای تمامی برندها، مدلها و ظرفیت های لباسشویی ارائه می نمایند. کیفیت خدمات ارائه شده با ارائه گارانتی معتبر محرز می گردد و علاوه بر آن، تمامی نگرانی های شما با بیمه دستگاه در طول تعمیرات آن برطرف می گردد.

مشکلات متداول ماشین لباسشویی

اگر لباسشویی نمی چرخد، روشن نمی شود، خشک نمی کند، آبریزش یا نشتی دارد و درب آن باز یا بسته نمی شود، هوم تعمیر برای رفع مشکل دستگاه تان قادر به کمک به شماست. برخی از مشکلات پیش آمده ممکن است راه حل نسبتا آسانی داشته باشند، به طوری که شخصا از عهده آن برآیید. اما بسیاری از مشکلات ماشین لباسشویی نیازمند تعمیرات تخصصی توسط تعمیرکاری با دانش و تجربه فنی بالا می باشد.

متخصصین ما قادر به رفع هرگونه مشکل پیش آمده برای لباسشویی شما هستند. بنابراین مرتبه بعدی که لباسشویی شما در اواسط شستشو متوقف می شود یا ناگهان خاموش می شود، آبگیری نمی کند یا بیش از حد آبگیری می کند، تخلیه نمی کند و یا سر و صدای بلندی دارد، کافیست با ما تماس بگیرید تا در همان روز و یا روز بعد در منزل شما باشیم.

تعمیرکار لباسشویی حرفه ای در محل را  چگونه در کمترین زمان در کنار خود داشته باشیم؟

بیشترین مزیت پیشرفت تکنولوژی صرفه جویی در وقت و هزینه هست. بدون خدمات آنلاین نصب و تعمیر ماشین لباسشویی ، ما باید هزینه و وقت زیادی را به حمل و نقل و انتقال لباسشویی به تعمیرگاههای معتبر اختصاص میدادیم.
و حداقل چندین روز طول میکشید تا  تعمیر ماشین لباسشویی ال جی شما به اتمام برسد. و این یعنی یک عالمه لباس که نشسته باقی مانده که احتمالا باید با دستان قدرمندتان به چنگ زدنشان بپردازید…
از هوم تعمیر کمک بگیرید:
هوم تعمیر با بهره گیری از بهترین متخصصین نصب و تعمیر ماشین لباسشویی در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به کاربران خود است. فقط کافیست به صورت رایگان درخواست خودتان را ثبت کنید تا تکنسین های ما درب منزل برای نصب ماشین لباسشویی و یا تعمیر لوازم خانگی به یاریتان بشتابند.
 

چگونه به ایراد ماشین لباسشویی پی ببریم؟

در این قضیه که نصب ماشین لباسشویی و یا تعمیرات آن کار تخصصی است ، شکی نیست . اما داشتن پیش زمینه و اطلاعات اولیه در ارتباط با نصب و تعمیر ماشین لباسشویی ، به شما کمک میکند، که در تماس اولیه و قبل از حضور تعمیرکار لباسشویی اطلاعات درستی بدهید که زودتر دستگاهتان تعمیر شود.
در خیلی از موارد با آشنا بودن به عیب یابی ماشین لباسشویی تنها با یک تغییر کوچک مشکل رفع خواهد شد.
1. چرا ماشین لباسشویی روشن نمیشود: اولین قسمتی که باید در وسیله برقی چک شود منبع تغذیه آن است. گاهی ممکن است سیم برق و یا محافظ تامین برق در هنگام نصب لباسشویی ، ایراد داشته باشد. اگر این موارد مشکل نداشت دومین مورد، بررسی تامین آب میباشد.
ممکن است شیر آب هرز شده باشد و یا شیلنگ گره خورده باشد.  اینها همه مواردی هستد که در هنگام نصب و تعمیر ماشین لباسشویی قبل از رسیدن تعمیرکار باید بررسی شود.
در بعضی موارد به علت انباشته شدن لباسها در یک قسمت از سبد شستشو ماشین لباسشویی روشن نمیشود. همیشه لباسها را یکنواخت در سبد قرار دهید.
2. علت بوی بد ماشین لباسشویی چیست :  گاهی حتما پیش آمده که بعد از بازکردن درب ماشین لباسشویی بوی بدی به مشامتان رسیده، که اصلا خوشایند نیست. گاهی این اتفاق به علت انباشته شدن پرز و رسوبات صابونی در شیارهای درب لباسشویی است.
بهترین راهکار خانگی برای از بین بردن بوی بد، استفاده از نصف استکان جوش شیرین و 3 استکان سرکه سفید است. این محلول را در محفظه پودر لباسشویی بریزید و لباسشویی را در حالت دور آرام قرار دهید و بگذارید تا این محلول تمام لباسشویی را بشورد.
3. علت ریزش آب از ماشین لباسشویی چیست : یکی از شایع ترین و خطرناکترین ایرادات در هنگام نصب و تعمیر ماشین لباسشویی نفوذ آب به بیرون از لباسشویی هست.
قبل از انجام هرکاری برای جلوگیری از نفوذ آب به برد و موتور ماشین لباسشویی،  لباسشویی را از برق بکشید. گاهی استفاده بیش از حد از مواد شوینده موجب این اتفاق میشود. همچنین ایراد در شیلنگ تخلیه و یا ترک برداشتن و یا شکستگی دیگ لباسشویی موجب این اتفاق میشود.
4. علت لرزش ماشین لباسشویی چیست : خیلی از افراد به علت سرو صدا و لرزش زیاد لباسشویی در هنگام شستشو ترجیح میدهند، زمانی لباسشویی را روشن کنند که منزل نباشند.
در صورتی که گاهی تمام این لرزش ها و سرو صدا ها با تراز کردن ماشین لباسشویی رفع میشود. فقط کافیست در هنگام نصب و تعمیر ماشین لباسشویی مراقب باشید، کفی زیر لباسشویی ساییده نشده باشد و سطح زیر ماشین لباسشویی سر و لغزنده نباشد.
 

هوم تعمیر قطعات لباسشویی را تعمیر می کند؟

اولویت متخصصین ما تعمیر قطعات دستگاه شماست تا در هزینه ها صرفه جویی شود. در صورتی که به تشخیص تکنسین، قطعه مورد نظر نیازمند تعویض باشد، تهیه قطعات ارجینال از مراکز مجاز توسط تکنسین و به کمک ما انجام می گیرد و سپس بر طبق استاندارد بر روی دستگاه شما نصب می گردد.

برخی از قطعاتی که توسط تعمیرکار لباسشویی ما تعمیر/ تعویض می گردد:

 • برد الکترونیک
 • پمپ تخلیه
 • شناور و سوئیچ شناور
 • قفل و سوئیچ قفل
 • تایمر
 • سوئیچ فشار
 • مپرها
 • تسمه ها
 • لاستیک دور درب
 • محفظه جاپودری
 • و…

هوم تعمیر کدام برندهای لباسشویی را تعمیر می کند؟

مهم نیست لباسشویی شما چه برند، مدل و ظرفیتی دارد. ما تمامی برندهای ایرانی و خارجی را تعمیر می کنیم. برخی از برندهای رایج که بیشترین سفارشات سرویس و تعمیر را دارند، عبارتند از:

 • ال جی
 • سامسونگ
 • بوش
 • آاگ
 • ایندزیت
 • دوو
 • زیمنس
 • و…

اگر به دنبال تعمیرکار برند لباسشویی تان در نزدیکی خود هستید، همین حالا با ما تماس گرفته و یا از طریق فرم آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

ویژگی های هوم تعمیر

ـــــ

ثبت درخواست تعمیرات

ـــــ

در خواست تعمیرات لوازم خانگی خود را میتوانید در این قسمت به صورت آنلاین ثبت کنید

شرایط سرویس ماشین لباسشویی

ـــــ

• تکنسین می بایست ابتدا ماشین لباسشویی عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر وسیله برقی نماید.

• تکنسین موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده جهت تعمیر ماشین لباسشویی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین قطعات ماشین لباسشویی در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

• تکنسین می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر ماشین لباسشویی استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

• نصب و تعمیر ماشین لباسشویی را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به تکنسین های هوم تعمیر بسپارید.

مراحل انجام کار در هوم تعمیر

ـــــ

مرحله اول

ابتدا به صورت آنلاین و یا تلفنی درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را ثبت کنید.

مرحله دوم

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه ، درخواست شما را به بهترین تعمیرکار و تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

مرحله سوم

تعمیرکار جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.

مرحله چهارم

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی و رضایت از کار ، میتوانید هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.

سوالات متداول

ـــــ

در این بخش سوالات متداول را ببینید و در صورت نیاز با ما تماس بگیرید

در صورت بروز مجدد مشکل هزینه ای دریافت میشود ؟

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مرکز خدمات تماس گرفته اید در کمتر از 180 روز دوباره ایجاد شود این مرکز با توجه به گارانتی خدمات ارائه شده موظف است با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برطرف نماید.

آیا متخصص بدون هماهنگی با من در زمان مقرر مراجعه میکند؟

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

آیا امکان تهیه قطعات توسط خودمان وجود دارد؟

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

چه اطمینانی برای حفظ حریم خصوصی به من داده می شود؟

تمامی متخصصان این مرکز علاوه بر سال ها تجربه در زمینه برخورد با مشتریان و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی می باشند.

چطور و در چه زمانی هزینه را پرداخت میکنم؟

شما میتوانید زمانی که کار به اتمام رسید و تکنسین مشکل را برطرف نمود هزینه را به خود ایشان یا حساب شرکت واریز نمایید، البته قابل ذکر است که اگر برای تعمیر دستگاه شما نیاز به قطعه ای با هزینه بالا باشد مقداری از هزینه به عنوان بیعانه به صورت پیش پرداخت دریافت خواهد شد.

اگر خدمات ارائه شده راضی نباشم چه اتفاقی می افتد؟

داشتن چند ده هزار مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات این مرکز است ولی در صورتی که به هر عنوان شما از خدمات این مرکز رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

تعمیر برندهای ماشین لباسشویی

ـــــ

خدمات هوم تعمیر

ـــــ

کدامیک از لوازم خانگیتان نیاز به نصب، سرویس و یا تعمیرات دارد؟

    شومینه

    موتور خانه

تعمیرات لوازم خانگی